Kaderníctvo Dubnica
Kaderníctvo Dária Dubnica, Dukelská štvrť 1403

Kaderníctvo Dária Dubnica nad Váhom.
Tel.č. : 0940/610 501

Radi Vás privítame v príjemných priestoroch nášho pánskeho a dámskeho kaderníctva v Dubnici nad Váhom. Budova, v ktorej sídlime má k dispozícii vyhradené parkovisko pre našich zákazníkov, takže sa k nám nielen pohodlne dostanete, ale ani nebudete strácať čas hľadaním parkovacieho miesta. V budove sa nachádza aj kozmetický salón Emilly.
Náš milý a ochotný personál Vám vyčarí nový účes na spoločenskú udalosť (svadby, promócie, stužkové, plesy) alebo len na každodenné nosenie. Strihanie krátkych a dlhých vlasov aj s umývaním, farbenie, melírovanie a iné služby. Používame kvalitné produkty – kozmetiku Affinage Professional a produkty na ošetrenie vlasov ako keratín alebo BOTOX od značky Tahé. Zákazníkom odporúčame, aby sa nám zverili a verili len profesionálnym kozmetickým prípravkom. V žiadnom prípade nechceme ani nemôžeme Vás nafarbiť Vašimi farbami. Veríme, že oceníte naše dlhoročné skúsenosti a kvalitné farby.

Na občerstvenie ponúkame čerstvú vodu s citrónom (grátis), kvalitnú kávu Lavazza (aj so sebou), ovocné a bylinkové čaje.

V našich priestoroch majú zákazníci k dispozícii tablet s bezplatným Wifi pripojením, prípadne printové časopisy. Disponujeme aj detským kútikom pre Vaše ratolesti, aby sa nenudili počas Vášho skrášľovania.

Kadernícky salón máme otvorený 6 dní v týždni. Odporúčame si termín telefonicky rezervovať. Ak si obľúbite jednu z nás, budeme radi a môžete si dohodnúť termín podľa rozpisu služieb.

Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!

Kaderníctvo Dubnica.

 

Kaderníctvo Dubnica

  • Dukelská štvrť 1403
  • 0940/610 501
  • www.kadernictvo-daria.sk

Otváracie hodiny

  • Pon - Pia 9:00 - 17.30 hod
  • Sob 8:00 - 14.00 hod

Kde nás najdete

Dukelská štvrť 1403 Dubnica nad Váhom